Michael Page Michael Page

Legal Counsel

Naszym klientem jest firma globalna z branży FMCG, prowadzącą działalność na sześciu kontynentach i posiadającą zakłady produkcyjne oraz biura na całym świecie.

Informacje o kliencie

Poszukujemy kandydatów/kandydatek w okolicach Wrocławia, z doświadczeniem w prawie handlowym i kontraktowym zainteresowanych tematyką ochrony danych osobowych.

Opis stanowiska

* Sporządzanie i negocjowanie umów handlowych, w tym umów z dostawcami, klientami i innymi stronami trzecimi;
* Zapewnianie analiz prawnych, porad i wsparcia we wszystkich kwestiach prawnych związanych z biznesem w Europie Środkowej, w tym w szczególności w zakresie prawa handlowego i prawa umów;
* Ścisła współpraca z lokalną kadrą zarządzającą w Polsce zapewniająca wsparcie w kwestiach prawnych, w tym w kontraktach na produkcję rolną;
* Wspieranie biznesu i zespołu sprzedaży / marketingu w regionie (sektor handlu detalicznego, gastronomii)
* Zapewnianie szkoleń z zakresu zagadnień prawnych;
* Raportowanie i ścisła współpraca z General Counselem w zakresie projektów europejskich oraz Compliance.

Profil kandydata

* 5+ lat doświadczenia w zakresie prawa handlowego / przemysłu spożywczego / FMCG;

* Doświadczenie w sporządzaniu umów w języku angielskim;
* Zainteresowanie ochroną danych (RODO);
* Biorąc pod uwagę międzynarodowy charakter funkcji, biegła znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie, jak i piśmie;
* Silna orientacja biznesowa, umiejętność efektywnej pracy z ludźmi na wszystkich poziomach;
* Umiejętność przełożenia kwestii prawnych na zrozumiałe i praktyczne porady;

Oferujemy

* Umowa o pracę z atrakcyjnym poziomem wynagrodzenia
* Ogólne świadczenia dodatkowe w tym pakiet opieki medycznej w grupie LuxMed, karta multisport (współfinansowana przez pracodawcę), grupowe ubezpieczenie na życie, świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (bony wakacyjne), dodatek transportowy - płatny miesięcznie , premia roczna uzależniona jest od wyników firmy
* Wewnętrzne możliwości kariery, indywidualny plan rozwoju, szkolenia i zasoby związane z rozwojem zawodowym
* Zróżnicowane i integracyjne miejsce pracy - cenimy otwartość i autentyczność oraz wierzymy w siłę feedbacku.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page