LED PRODUCT MANAGER - BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER

LEDVANCE Sp. z o.o

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Głównym zadaniem zatrudnionej osoby będzie odpowiedzialność za przygotowanie asortymentu na rynek Europy środkowej i wschodniej w kategorii lamp LED, opraw LED, oświetlenia konsumenckiego i profesjonalnego, udoskonalanie i modyfikowanie istniejących oraz zarządzanie tą kategorią produktów.

Przekładanie strategii produktowej na szczegółowe propozycje produktowe i ich prototypy. Odpowiedzialność za określanie i przygotowywanie specyfikacji technicznej nowych produktów i przedstawienie do akceptacji Zarządu.

  • kontakty ze spółkami Ledvance w innych krajach Europy Środkowej i Wschodniej w celu zbierania, analizowania potrzeb lokalnych rynków i przełożenie ich na ofertę produktową
  • identyfikowanie istotnych graczy, konkurentów i trendów rynkowych
  • definiowanie długoterminowej strategii dla produktów
  • opracowywanie strategii i polityki cenowej
  • proponowanie najlepszej komunikacji i formy opakowania dla produktu
  • przygotowywanie planu wprowadzenia produktu
  • wspieranie firmy jako ekspert techniczny
  • tworzenie narzędzi dla sprzedaży i materiałów szkoleniowych
  • inicjowanie zmian wspierających zyskowność sprzedaży

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe elektrotechniczne, najchętniej Technika Świetlna
  • Znajomość rynku oświetlenia i źródeł światła
  • Znajomość producentów azjatyckich w technice świetlnej i doświadczenie w współpracy biznesowej i produkcyjnej
  • Doświadczenie w rozwoju produktów i marketingu poparte udokumentowanymi sukcesami
  • Obowiązkowa bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysokie umiejętności komunikacji słownej i pisemnej oraz pracy w zespołach projektowych
  • Bardzo wysokie umiejętności analityczne i planowania
  • Dokładność, kreatywność, elastyczność
  • Odpowiedzialność, samodzielność oraz przedsiębiorczość,
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych

Oferujemy pracę w międzynarodowym koncernie i realny wpływ na rozwój i kreowanie produktów, bardzo dobrą atmosferę pracy, atrakcyjne wynagrodzenie, bogaty pakiet socjalny.

Zapraszamy do naszego zespołu jeśli jesteś ciekawy świata i kreatywne, potrafisz wychodzić poza utarte schematy, lubisz pracować w międzynarodowym zespole, chcesz aktywnie przyczyniać się do kształtowania branży oświetleniowej i każdego dnia poszerzać swoje horyzonty;

Czujesz się komfortowo w środowisku pionierów, podejmują dobrze oszacowane ryzyko i odważne decyzje.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Kadra zarządzająca, Praca Energetyka, Praca Inżynieria