Michael Page Michael Page

Leasing Manager

Osoba na stanowisku Leasing Managera będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie najemców na rzecz wrocławskiej galerii handlowej.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowego dewelopera z branży centrów handlowych, poszukujemy osoby na stanowisko Leasing Managera.

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie potencjalnych najemców różnych branży dla danego projektu,
  • Koordynacja procesu wynajmu począwszy od pozyskania klienta do otwarcia sklepu,
  • Przygotowywanie budżetów najmu danego projektu,
  • Negocjowanie i zawieranie umów najmu nieruchomości komercyjnych,
  • Nawiązywanie i Zarządzanie relacjami z Klientami - najemcami,
  • Monitorowanie i analiza działań konkurencji,
  • Realizacja celów budżetowych,
  • Regularne raportowanie wyników pracy.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe,
  • 3-5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w branży deweloperskiej, agencji nieruchomości lub branży hotelowej,
  • Znajomość rynku nieruchomości komercyjnych,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Zdolności negocjacyjne, kreatywność,
  • Wysoka kultura osobista, pozytywne nastawienie i orientacja na wyniki.

Oferujemy

  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy,
  • Ciekawe możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page