Leasing Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, dewelopera nieruchomości kompercyjnych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Leasing ManagerMiejsce pracy: Wrocław

GŁÓWNE ZADANIA I OBOWIĄZKI:

  • Planowanie projektu oraz uwzględnianie aktualnych i przyszłych trendów rynkowych oraz oczekiwań najemców;
  • Opracowywanie strategii wynajmu;
  • Pozyskiwanie nowych najemców do nieruchomości zarządzanych przez firmę;
  • Przygotowywanie ofert dla potencjalnych najemców i negocjacje ich warunków komercyjnych;
  • Współpraca z niezbędnymi w procesie wynajmu stronami w kontekście przygotowywania ofert, planów pomieszczeń, szacowania kosztów, tworzenia harmonogramów i negocjacji umów najmu,
  • Przygotowywanie raportów i analiz rynkowych;
  • Uczestnictwo w tworzeniu budżetów dla nieruchomości;
  • Współpraca  z  działem  finansowo-księgowym  pracodawcy  w  zakresie weryfikacji terminowości wpłat od klientów;
  • Współpraca z zespołem odpowiedzialnym za nabywanie i sprzedaż nieruchomości w procesach dotyczących zbywania nieruchomości pracodawcy oraz nabywania nowych nieruchomości do portfela pracodawcy.

WYMAGANIA:

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku po stronie dewelopera/inwestora w nieruchomościach logistycznych;
  • bardzo dobra znajomość rynku nieruchomości;
  • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz analityczne;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w firmie posiadając ugruntowaną pozycję na rynku;
  • możliwości rozwoju zawodowego;
  • konkurencyjne wynagrodzenie;
  • atrakcyjny system premiowy;
  • niezbędne narzędzia do pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.