Leasing Manager - Nieruchomości Komercyjne

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie związana z pozyskiwaniem klientów, nieruchomości jak i zarządzaniem relacjami przy obrocie nieruchomościami komercyjnymi.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa grupa doradcza działająca na rynku nieruchomości komercyjnych o stabilnej pozycji na rynku globalnym i bogatym doświadczeniu w branży. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Leasing Managera, który będzie związany z reprezentowaniem najemcy na rynku nieruchomości biurowych na Śląsku.

Opis stanowiska

  • Kompleksowa obsługa transakcji wynajmu nieruchomości biurowych
  • Inicjowanie, organizowanie oraz doradztwo w transakcjach najmu nieruchomości
  • Pozyskiwanie powierzchni oraz najemców, budowanie silnych relacji partnerskich
  • Przygotowanie i negocjowanie umów najmu
  • Poszukiwanie nowych możliwości biznesowych, analiza dostępnych na rynku zasobów nieruchomości komercyjnych
  • Sporządzanie raportów i analiz ekonomiczno - finansowych
  • Analiza lokalnego rynku nieruchomości

Profil kandydata

  • Ponad 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie w prowadzeniu transakcji na rynku powierzchni komercyjnych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Silne umiejętności negocjacyjne, analityczne, komunikacyjne oraz organizacyjne
  • Umiejętność budowania relacji biznesowych oraz prowadzenia dialogu na wysokim szczeblu zarządzania
  • Umiejętność zrozumienia i oceny potrzeb klienta oraz umiejętność wydawania odpowiednich rekomendacji

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + ponad rynkowe premie uzależnione od wyników własnych i zespołu
  • Odpowiedzialne stanowisko i szeroki zakres kompetencji
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie i stale rozbudowującej się firmie
  • Realny wpływ na dalszy rozwój organizacji
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page