Leasing Manager (Logistics)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Leasing Managera.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - dewelopera oraz zarządcy nieruchomości komercyjnych - w związku z rozwojem portfela nieruchomości, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Leasing Managera. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za komercjalizację obiektów logistycznych.

Opis stanowiska

  • Opracowanie strategii wynajmu dedykowanego portfela nieruchomości
  • Odpowiedzialność za proces komercjalizacji obiektów logistycznych
  • Negocjacje warunków współpracy z najemcami oraz koordynacja przygotowania niezbędnych dokumentów
  • Współpraca z agencjami nieruchomości oraz innymi partnerami biorącymi udział w procesie wynajmu
  • Koordynacja przygotowania strategii marketingowej
  • Sporządzanie raportów na potrzeby Zarządu oraz Funduszu
  • Współpraca z dedykowanym Asset Managerem, działem technicznym oraz developmentu

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 6-8 lat doświadczenia w obszarze komercjalizacji obiektów komercyjnych (mile widziane doświadczenie w segmencie logistycznym)
  • Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne
  • Znajomość biznesowych, prawnych oraz technicznym aspektów komercjalizacji nieruchomości logistycznych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Nastawienie na rezultat oraz współpracę zespołową
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Pracę w firmie będącej częścią globalnej grupy inwestycyjnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet świadczeń pracowniczych
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page