Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/02/2019.

Leasing Consultant (Office)

Warsaw, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest renomowana firma doradcza, świadcząca kompleksowe usługi na rynku nieruchomości komercyjnych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy aktualnie odpowiedniego Kandydata do objęcia stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku Leasing Consultanta będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie najemców dla powierzchni biurowych, budowanie relacji z Klientem, reprezentowanie Klientów w rozmowach z przyszłymi i aktualnymi najemcami, prowadzenie negocjacji dotyczących umów i warunków finansowych, współpracę z zespołem realizującym projekt (architekci, prawnicy, technicy).

 Nasz Klient Zapewnia:

  • pracę w międzynarodowym środowisku przy prestiżowych projektach
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie
  • niezbędne narzędzia pracy

 U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • 2-3 letnie doświadczenie zawodowe związane z komercjalizacją powierzchni biurowych
  • wykształcenie wyższe (zarzadzanie nieruchomościami / prawo / ekonomia)
  • praktyczną znajomość technik negocjacyjnych
  • umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji z Klientem
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena