Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/11/2017.
Oferta wyróżniona

Lease Administrator

Warszawa, mazowieckie

SPRING PROFESSIONAL

Opis stanowiska pracy

Idealny Kandydat/ka posiada:
- wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
- min. 6 miesięcy doświadczenia w dziale wynajmu powierzchni po stronie dewelopera lub agencji nieruchomości,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
- doświadczenie w pracy z klientem (rynek nieruchomości),
- dobra organizacja pracy,
- umiejętność pracy pod presją czasu,

Zakres obowiązków to:
- kontakt z Najemcami w celu uzyskania niezbędnych danych i dokumentów,
-pomoc w przygotowaniu umów najmu oraz aneksów;
- zbieranie danych marketingowych;
- zbieranie i archiwizowanie dokumentów m.in. umów najmu, aneksów, pism;
- wsparcie w przygotowywaniu raportów m.in. comiesięczny raport dotyczący komercjalizacji nieruchomości
- przygotowywanie, prowadzenie i aktualizacja baz danych najemców (Rent-Roll);

Pracodawca oferuje:
- umowa o pracę;
- bogaty pakiet socjalny;
- pracę w międzynarodowej, stabilnej firmie;
- pracę przy prestiżowych projektach nieruchomościowych;
- możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w... procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Nieruchomości , Praca Obsługa klienta , Praca Praca dla studentów , Praca Inne