Michael Page Michael Page

Lean Manager

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Lean Manager. Jest to nowo utworzona pozycja w strukturach organizacji w Polsce. Idealny profil to osoba z doświadczeniem w branży metalowej i komunikatywną znajomością języka niemieckiego.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży instalacyjnej, która wchodzi w skład niemieckiego holdingu posiadającego fabryki w Polsce, Niemczech, Turcji, Chinach i USA. Organizacja to największy producent naczyń wzbiorczych oraz podgrzewaczy wody w Europie.

Opis stanowiska

  • Opracowanie standardów oraz wdrożenie wewnętrznego systemu produkcji zgodnego z polityką organizacji
  • Realizacja projektów optymalizacyjnych mających na celu zwiększenie produktywności, obniżenie kosztów oraz podwyższenie jakości wytwarzanych produktów
  • Lokalne zarządzanie korporacyjnym programem WPS - identyfikacja obszarów do doskonalenia, stworzenie planu działania, dobór członków zespołu ze wszystkich działów zakładu, monitorowanie postępów i zarządzanie budżetem
  • Wspieranie inicjatyw realizowanych w firmie na poziomie lokalnym i globalnym, organizacja warsztatów
  • Aktywna współpraca z ekspertami z obszaru Lean Management w ramach międzynarodowej grupy
  • Nadzór nad wdrożeniem metodologii Lean Management w zakładzie produkcyjnym

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Praktyczna wiedza z zakresu Lean Management, Kaizen, Six Sigma
  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku
  • Poparte sukcesami doświadczenie w optymalizacjach procesów oraz we wprowadzaniu zmian
  • Poparte sukcesami doświadczenie w zarządzaniu projektami (VSM, SMED, TPM, Kanban)
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w branży metalowej, preferowanie ze znajomością procesów montażu, spawania oraz malowania
  • Dobra znajomość języka niemieckiego, język angielski będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielność, otwartość oraz nastawienie na realizację celów
  • Zdolności liderskie

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do zdobytego doświadczenia
  • Interesująca praca w zespole międzynarodowych ekspertów z obszaru Lean Management
  • Realny wpływ na stworzenie i wprowadzenie filozofii Lean Manufacturing w fabryce
  • Możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej i nowoczesnej firmie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wąbrzeźno
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page