Lean Manager (Production Manager)

Michael Page

Mazowieckie, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za organizację i optymalizację pracy działu produkcji, utrzymania ruchu oraz usprawnienia w łańcucha dostaw współpracując, na co dzień bezpośrednio z Dyrektorem Zakładu.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma produkcyjna z branży farmaceutycznej. W związku z intensywnym rozwojem organizacji poszukujemy osoby na stanowisko Lean Managera.

Opis stanowiska

  • Opracowanie standardów oraz wdrożenie wewnętrznego systemu produkcji zgodnego z polityką firmy wraz ze wsparciem w organizacji pracy działu produkcji.
  • Realizacja projektów optymalizacyjnych mających na celu zwiększenie produktywności, obniżenie kosztów, podwyższenie, jakości wytwarzanych produktów oraz usprawnienie całości łańcucha dostaw (od zamówienia do terminowej dostawy) wraz, z jakością obsługi klienta oraz doskonaleniem systemu klasy ERP.
  • Identyfikacja obszarów do doskonalenia, stworzenie planu działania, dobór członków zespołu ze wszystkich działów zakładu, monitorowanie postępów oraz zarządzanie budżetem
  • Wspieranie inicjatyw realizowanych w firmie na poziomie lokalnym i międzynarodowym, organizacja warsztatów
  • Aktywna współpraca z ekspertami z obszaru Lean Management
  • Nadzór nad wdrożenie metodologii Lean Management w fabryce

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Chemia, Biotechnologia)
  • Doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP.
  • Praktyczna wiedza z zakresu Lean Management, Kaizen, Six Sigma
  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku Kierownika Produkcji lub Lean Managera
  • Poparte sukcesami doświadczenie w optymalizacjach procesów oraz we wprowadzaniu i zarządzaniu zmianą
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w branży Farmaceutycznej - warunek konieczny.
  • Dobra znajomość języka angielskiego, język niemiecki będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielność, otwartość oraz nastawienie na realizację celów
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do zdobytego doświadczenia
  • Interesująca praca w zespole międzynarodowych ekspertów z obszaru Lean Management
  • Realny wpływ na stworzenie i wprowadzenie filozofii Lean Manufacturing w fabryce
  • Możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Mazowieckie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page