Lean Koordynator / Lean Expert - rekrutacja online

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży technicznej, która poszukuje osoby do jednego z zakładów w grupie, która będzie odpowiedzialna za wdrażanie Lean i CI w nowym dziale w organizacji.

Lean Koordynator / Lean ExpertMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Współtworzenie strategii optymalizacji procesów LEAN w zakładzie produkcyjnym i ich wdrożenia
  • Wsparcie lokalnego managementu we wdrażaniu polityki i metodologii CI
  • Szkolenie pracowników oraz współtworzenie kultury organizacyjnej opartej o zasady CI

Wymagania:

  • Doświadczenie w dziale lean / continuous improvement
  • Doświadczenie w prowadzeniu strategicznych projektów CI, doświadczenie w środowisku międzynarodowym będzie atutem
  • Wysoka orientacja na cel i doskonała organizacja pracy własnej oraz grup projektowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów pozapłacowych
  • Uczestnictwo w tworzeniu kultury Lean w nowo tworzonym dziale
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.