IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Lean Expert

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Stryków

IDES od 22 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Przemysł papierniczy i poligraficzny poszukuje kandydatów na stanowisko

Lean Expert

Zadania / obowiązki:

  • Identyfikowanie obszarów do doskonalenia we wszystkich procesach w zakładzie
  • Definiowanie i koordynowanie projektów usprawniających procesy (wg metodologii DMAIC): definiowanie celu, zakresu, korzyści, monitorowanie postępu i raportowanie wyników
  • Wsparcie liderów projektów i warsztatów Kaizen (Yellow i Green Belts) w zakresie wykorzystania narzędzi i metodologii Lean
  • Prowadzenie projektów optymalizacyjnych i warsztatów międzywydziałowych związanych z celami biznesowymi firmy
  • Wdrażanie narzędzi i metodologii Lean we wszystkich obszarach zakładu
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych z filozofii i narzędzi Lean
  • Propagowanie kultury ciągłego doskonalenia

Oczekiwania:

  • Wyższe wykształcenie inżynierskie,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing; 5S, SMED, TPM, VSM, KANBAN
  • Znajomość narzędzi Six Sigma będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność zarządzania projektami
  • Samodzielność, zaangażowanie, sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Zorientowania na cele i rozwiązywanie problemów.
  • Wysoce rozwinięte zdolności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole
  • Zdolność do motywowania ludzi do działania i zmiany

Firma oferuje:

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku u lidera w swojej branży
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pakiet sportowy (OK System)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wczasy pod gruszą
  • Eventy i imprezy okolicznościowe dla pracowników,
  • Dofinansowanie posiłków
  • Bogate zaplecze socjalne
  • Możliwość uczestniczenia w zajęciach języka angielskiego,
  • Miłą atmosferę
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.