Lean / Continuous Improvement Specialist - rekrutacja online

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.

Dla Naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Lean / Continuous Improvement SpecialistMiejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • Inicjowanie zmian w zakresie poprawy jakości procesów oraz zwiększenia wydajności operacyjnej
  • Monitorowanie, analizowanie i optymalizowanie procesów wewnętrznych
  • Rozwój świadomości i zaangażowania pracowników pod kątem procesów ciągłego doskonalenia
  • Opracowywanie, monitorowanie i ocena kluczowych wskaźników efektywności w ramach zarządzania wydajnością
  • Ciągłe poszukiwanie nowych możliwości w zakresie udoskonalania procesów
  • Wsparcie zespołów projektowych mających na celu podnoszenie wydajności operacyjnej
  • Przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna wiedza z zakresu technicznych i technologicznych aspektów produkcji
  • Bardzo dobra znajomość systemów podnoszenia jakości i produktywności Lean Manufacturing, WCM, TPM, SixSigma, itp. oraz ich praktycznego wdrażania
  • Praktyczna znajomość metodologii zarządzania i kierowania projektami
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w obszarze doskonałości operacyjnej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.