Lead Test Automation Engineer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1126099

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa / zdalnie
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Stawka:

Zadania:

• Przygotowywanie testów, tworzenie scenariuszy testowych i skryptów automatyzujących testowanie
• Przeprowadzanie testów
• Ocena ryzyka wprowadzanych zmian oraz tworzenie i przeprowadzanie planów testowych
• Uczestnictwo w planowaniu sprintów
• Zaangażowanie w tworzenie i przegląd kryteriów akceptacji, user stories oraz wymagań technicznych
• Dzielenie się wiedzą oraz zdobytym doświadczeniem, jak również coaching i wspieranie mniej doświadczonych kolegów
• Raportowanie oraz rozwiązywanie eskalowanych problemów
• Wspieranie zespołu oraz propagowanie dobrych praktyk QA
• Trzymanie pieczy nad jakością pracy zespołu

Wymagania:

• Bogate doświadczenie dotyczące wszystkich aspektów QA, w tym testowania (nie)funkcjonalnego – około 5+ lat
• Uczestnictwo w złożonych i skomplikowanych projektach w których tworzone były wysokowydajne i o bardzo dobrej jakości systemy informatyczne
• Selenium Webdriver oraz doświadczenie w przygotowywaniu i przeprowadzaniu skryptów automatyzujących przy użyciu tego narzędzia
• Znajomość narzędzi do Zarządzania Testami
• Praktyczna znajomość Zarządzania Defektami i ich segregacją
• Umiejętność w tworzeniu wykrywalności / identyfikacji między testami i wymaganiami
• Zrozumienia korzyści i różnic między testowaniem UI/API/Integration a testami jednostkowymi
• Proaktywność, zorientowanie na procesy, analityczny umysł, umiejętność pracy w zespole i efektywnej komunikacji
• Dobry angielski: B2+
• Mile widziane: Azure Devops Test Management, VS, Azure, JMeter, SOAP UI / Postman, C#/VB.NET, JavaScript, frameworki BDD, Hooki & Protractor, SQL Server, TCP, HTTP, CGI, html/xml, SOAP, Rest, TLS/SSL, Json, technologie messagingowe (EDI, MQ, Azure ServiceBus, SMTP, Named Pipes).

Oferujemy:

• Współpraca w oparciu o umowę B2B
• Długofalowe projekty
• Możliwość realizacji zadań do • Pracę wśród najbardziej doświadczonych ekspertów na rynku, którzy mocno stawiają na knowledge sharing, pracę zespołową i agilowe podejście do realizacji projektów
• Możliwość korzystania z benefitów (m.in. Multisport i pakiety medyczne)

Jeśli powyższe ogłoszenie brzmi interesująco lub chciałbyś dowiedzieć się więcej szczegółów odnośnie oczekiwań klienta wobec potencjalnych kandydatów, prześlij swoje CV lub skontaktuj się bezpośrednio z Miłoszem, który prowadzi ten projekt rekrutacyjny.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland