Lead PLC Automation Engineer

JOBME S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

JobMe S.A. jest nową, dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą szeroki wachlarz usług rekrutacyjnych i doradczych w obszarze HR. Razem będziemy tworzyć unikalny ekosystem wsparcia procesów rekrutacyjnych i HR. Poznajmy się! JobMe! Numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14680.

Nasz klient zatrudni specjalistów z branży automatyki przemysłowej, otwartych na nowe wyzwania, jakie daje branża i przemysł 4.0. na stanowisko:

Nazwa stanowiska: Lead PLC Automation Engineer

Miejsce pracy: Kraków lub Katowice

Zakres obowiązków
• Wiodący specjalista w dziale i lider techniczny dla zespołu 2 – 3 specjalistów programistów PLC
• Rozwijanie działu PLC pod projekty linii spawalniczych (roboty Fanuc, Kuka, ABB)
• Projektowanie, programowanie, testowanie i wdrażanie nowych rozwiązań
• Optymalizacja obecnego oprogramowania (PLC i wizualizacja) pod nowe projekty
• Przygotowywanie aplikacji i przydzielanie prac zespołowi programistów
• Wsparcie techniczne i kontrola statusów projektów
• Programowanie sterowników ABB, Fanuc oraz Beckhoff - Mitsubishi – offline/online
• Rozwój procesu produkcyjnego w firmie we współpracy z zespołem inżynierów
• Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:
• 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku jako starszy automatyk - programista systemów sterowania
• Doświadczenie w programowaniu robotów Fanuc, ABB, Kuka
• Doświadczenie w projektach automatyki dla przemysłu motoryzacyjnego będzie dodatkowym atutem
• Wiedza ogólna na temat procesów spawalniczych
• Umiejętność sprawnego porozumiewania się w j. angielskim
• Umiejętność współpracy i komunikacji w zespole międzynarodowym

Oferujemy:
• Sprawny i szybki proces rekrutacji
• Kontrakt B2B lub UOP
• Bardzo konkurencyjne wynagrodzenie
• Wymiar czasu pracy: poniedziałek – piątek, od 8:00-9:00 do 16:00-17:00
• Możliwe raz na kwartał wyjazdy projektowe do siedziby klienta zagranicą, początkowe wprowadzenie do systemów/maszyn - Belgia – 2-3 tygodnie
• Szkolenie z obsługi sterowników Beckhoff
• Pakiet benefitów i premii motywacyjnych
• Pracę w jednej z najnowocześniejszych firm na rynku zagranicznym
• Pracę stacjonarną w długoterminowej perspektywie

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria