Lead Java Developer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1113002

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Lead/ Senior Java Developer

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: Długoterminowa współpraca

Zadania:

  • Tworzenie oprogramowania
  • Rozwój, wsparcie, utrzymanie i realizację projektów
  • Komunikacja z zespołami technicznymi klienta
  • Debugowanie i analiza

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • Znajomość: Spring Boot, Spring, Hibernate J2EE, SOAP, REST, JSON.
  • Znajomość technologii Frontendowych (Angular 6, , HTML5, JSF (Richfaces)
  • Znajomość pracy serwera aplikacji: Tomcat, JBoss, Websphere, Weblogic
  • Znajomość systemów kontroli np. Git, Gitlab, SVN
  • Dobra znajomość architektury Microservices, Domain Domain Design, Containerization
  • Praktyczna wiedza z zakresu: Jenkins, Chef, Puppet, Dockers
  • Wiedza na temat platform zarządzania API - Apigee, Mulesoft

Mile widziane:

  • Azure, AWS, GCP,
  • Python (znajomość skryptów)

Oferujemy:

  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Realny wpływ na kształt projektu
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Praca z nowymi technologiami
  • Karta Multisport i ubezpieczenie medyczne na preferencyjnych warunkach
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland