Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest firma specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania z zakresu technologii internetowych, budowania zaawansowanych aplikacji webowych. Firmę cechuje transparentność, profesjonalizm i nastawienie na płynną komunikację z klientami.

Zakres obowiązków:
• Zarządzanie, organizacja i wdrażania procesów projektowych, współudział w rozwoju firmy
• Odpowiedzialność za realizowane projekty w firmie i zarządzanie zespołem PM
• Realizacja ustalonych celów biznesowych poprzez formułowanie, opracowywanie, wdrażanie i dostarczanie rozwiązań IT w odpowiedzi na wymagania klienta
• Zarządzanie zakresem, budżetem i oczekiwaniami klienta
• Planowanie, organizacja i zarządzanie zasobami
• Budowanie długofalowych realizacji biznesowych

Wymagania

• Wykształcenie wyższe
• 5+lat doświadczenia w zarządzaniu projektami,(międzynarodowi klienci zewnętrzni, projekty fixed price)
• 3+ lat doświadczenia technicznego
• Znajomość języka angielskiego (poziom C1), płynna komunikacja biznesowa (w mowie i piśmie)
• Praktyczna znajomość metodyk zarządzania projektami (PMI, Agile)
• Doświadczenie w pracy w małych firmach
• Umiejętności analityczne i techniczne
• Umiejętności menedżerskie
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• Umiejętności negocjacji, up sellingu

Benefity:
• Płatny urlop
• Pakiet medyczny
• Lunche firmowe w piątki oraz wydarzenia firmowe
• Narzędzia do pracy

Prezentacja firmy

ERS| Defines positive change, agencja doradztwa personalnego nale... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management