Lead Business Analyst

Cyclad Sp. z o.o.

Praca zdalna, małopolskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Praca zdalna

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 5 do 10 lat

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Analityka, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management

Informacje o projekcie:

  • Branża: IT
  • Lokalizacja: Gliwice lub zdalnie
  • Obszar projektu: funkcja lidera w linii biznesowej ’Analysis and Design’ odpowiedzialnej za dostarczanie wsparcia w zakresie Analizy Biznesowej i UX na różnych etapach rozwoju projektu.
  • Godziny pracy 8:00 - 16:00
  • Praca zdalna: dwa razy w tygodniu (obecnie w 100%)
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Języki angielski: B2
  • Wynagrodzenie: 76 - 124 zł/h netto + VAT (B2B) UOP: 9 200 - 15 000 zł brutto (UoP)

Opis stanowiska:

  • Wspieranie mniej doświadczonych Analityków,
  • Współtworzenie standardów analizy i projektowania w firmie,
  • Doradzanie innym i wymienianie się wiedzą,
  • Prowadzenie warsztatów z kluczowymi interesariuszami,
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami,
  • Opracowywanie strategii rozwoju produktu/usługi,
  • Wsparcie klienta w rozpoznawaniu i doprecyzowaniu potrzeb,
  • Definiowanie, weryfikowanie i zarządzanie wymaganiami w ciągu całego procesu wytwarzania oprogramowania.

Wymagania:

  • Czteroletnie doświadczenie w pracy jako Analityk Biznesowy lub na pokrewnym stanowisku,
  • Nastawienie na dzielenie się wiedzą oraz doświadczenie w tym zakresie,
  • Umiejętność prowadzenia warsztatów produktowych oraz budowa strategii rozwoju produktu,
  • Mocno rozwinięte umiejętności interpersonalne, proaktywność oraz samodzielność,
  • Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego (min. silne B2) - warunek konieczny,
  • Doświadczenie w mentoringu lub liderowaniu (mile widziane)
  • Doświadczenie w obszarze rozwijania strategii usługi (mile widziane)
  • Otwartość na podróże służbowe za granicę.

Oferujemy:

  • Stałą umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Stabilne projekty międzynarodowe i zróżnicowane środowisko pracy
  • Opiekę medyczna Medicover
  • Kartę MultiSport
  • Budżet rozwojowy
  • Bezpłatne konwersacje językowe raz w tygodniu
  • Dostęp do firmowej biblioteki
  • Punkt przedszkolny (częściowo finansowany)
  • Darmowy parking
  • Dofinansowanie do sprzętu komputerowego
  • Budżet integracyjny
  • Wsparcie zainteresowań
  • Pakiet relokacyjny na przeprowadzkę z odległości > 70 km

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.