Lawyer - Energy

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Wybrana osoba będzie rozwijać się w renomowanej międzynarodowej kancelarii prawnej. Do jej głównych obowiązków będzie należeć wspieranie starszych prawników przy transakcjach na rynku OZE.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest globalna kancelaria prawna o ugruntowanej pozycji na rynku i z rozpoznawalnym zespołem prawa energetycznego, który w związku z ciągłym rozwojem poszukuje w swoje szeregi doświadczonych i zmotywowanych kandydatów na stanowisko Prawnika.

Opis stanowiska

  • Bieżąca, kompleksowa obsługa prawna klientów z sektora energetycznego
  • Przygotowywanie analiz i researchów prawnych
  • Udział w procesach due diligence i prawniczych negocjacjach
  • Kontakt z urzędami, sądami i innymi instytucjami
  • Wsparcie zespołu przy projektach prowadzonych dla klientów kancelarii z sektora energetycznego w szczególności odnawialne źródła energii (fotowoltaika i farmy wiatrowe)

Profil kandydata

  • 1 - 3 lata doświadczenia w zespole prawa energetycznego, infrastrukturalnego albo ochrony środowiska
  • Status aplikanta adwokackiego albo radcowskiego - mile widziany
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i redakcyjne (zarówno w języku polskim, jak i angielskim)
  • Samodzielność i dobra organizacja własnej pracy oraz umiejętność pracy w zespole
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Zainteresowanie rozwojem kancelarii i chęć pomocy w rozwoju relacji z klientami poprzez spotkania, prezentacje i dzielenie się wiedzą specjalistyczną

Oferujemy

  • Praca przy dużych, międzynarodowych projektach w kancelarii prawnej o globalnym zasięgu
  • Wsparcie doświadczonych prawników w indywidualnej ścieżce rozwoju zawodowego
  • Stabilne i bardzo dobre warunki zatrudnienia (UoP/B2B)
  • Prywatna opieka medyczna i karta sportowa
  • Praca w nowoczesnym i komfortowym biurze, z doskonałą lokalizacją w centrum Warszawy
  • Elastyczność w zakresie możliwości pracy spoza biura
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page