Launch Manufacturing Engineer

Moltton

Gliwice, Katowice, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Gliwice, Katowice

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i realizowanie harmonogramu wdrożenia nowych produktów do produkcji seryjnej
  • Tworzenie i przedstawienie dokumentacji technicznej na potrzeby design review (RR,PDR, IDR, PV, PRR)
  • Stworzenie MSD (manufacturing system design) z uwzględnieniem możliwości produkcyjnych, layout’u, OE, zbalansowania linii
  • Przygotowanie PFMEA, Planu Kontroli, planu MSA oraz instrukcji dla operatów dla całego programu
  • Nadzór nad budżetem projektu i wydatkami
  • Nadzór nad zakupem oprzyrządowania i maszyn produkcyjnych
  • Walidacja procesów oraz zapewnienie ich bezpieczeństwa, jakości i kosztów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, najlepiej Magister inżynierii mechanicznej, automatyki lub równoważny
  • 3-5 lat doświadczenia zawodowego w produkcji / inżynierii procesowej w przemyśle motoryzacyjnym
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Dobra organizacja
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • Znajomość pakietu MS Office

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym zakładzie produkcyjnym,
  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton