Launch Manager / Kierownik ds. Nowych Uruchomień

Cooper Standard Częstochowa

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Cooper Standard jest wiodącym, globalnym producentem uszczelnień do karoserii samochodowych, systemów przepływu płynów oraz aktywnych i pasywnych układów nadzorowania drgań, z siedzibą główną w Novi, MI, USA. Cooper Standard zatrudnia ponad 30.000 pracowników na całym świecie i prowadzi działalność w 20 krajach. Polskie fabryki zlokalizowane są w Bielsku-Białej, Częstochowie, Dzierżoniowie, Myślenicach i Piotrkowie Trybunalskim. Naszymi klientami są światowi producenci pojazdów, m. in. BMW, Daimler, Fiat, Ford, Land Rover, Opel, Volvo czy VW. Cooper Standard oferuje wiele możliwości rozwoju, zarówno na starcie jak i w trakcie kariery zawodowej.

Jeśli szukasz pracy która będzie dla Ciebie dużym wyzwaniem, a jednocześnie będzie Ci przynosić mnóstwo satysfakcji? Jeśli chciałbyś pracować w zespole który bezustannie się rozwija? Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób, które wsparłyby nasz zespół na stanowisku:

Miejsce pracy: Częstochowa

Nr ref: LMPCZ 11/2017

Jeśli:

  • Masz wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne,
  • Posiadasz doświadczenie w pracy z nowymi uruchomieniami w branży motoryzacyjnej (min. 3 rok)
  • Masz doświadczenie w zarządzaniu projektem, począwszy od analizy do momentu uruchomiania produkcji
  • Posiadasz praktyczna znajomość zagadnień z zakresu Lean Manufacturing, FMEA, SPC, MSA, PPAP, APQP, VDA
  • Potrafisz czytać rysunek techniczny
  • Znasz dobrze język angielski pozwalający na komunikację z klientem zagranicznym,
  • Potrafisz pracować w zespole i pod presją czasu
  • Jesteś kreatywny i dynamiczny w działaniu

To znaczy , że właśnie czekamy na Twoje CV!

Pracując z Nami będziesz:

  • Nadzorował wdrożenie nowych projektów
  • Kontrolował realizację budżetu i ustalonych terminów
  • Koordynował i monitorował prace innych działów (produkcji, inżynierii, logistyki, jakości i zakupów)
  • Realizował działania korygujące i zapobiegawcze
  • Nadzorował lub wykonywał walidacje dla nowych uruchomień
  • Nadzorował produkcję podczas Run @ Rate oraz PPAP
  • Opracowywał dokumentacje techniczne

W zamian oferujemy:

  • Ciekawą pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się koncernie produkcyjnym o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Bogaty pakiet świadczeń (między innymi opieka medyczna, sport i rekreacja)
  • Szkolenia wewnętrzne przygotowujące do pracy na oferowanym stanowisku
  • Możliwość dalszego rozwoju i awansu

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Cooper Standard jest wiodącym, globalnym producentem uszczelnień ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji, Praca Inne