Launch Engineer

Michael Page

Gliwice, śląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive, poszukujemy kandydata na stanowisko Launch Engineer.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Tworzenie planów nowych projektów, definiowanie tzw. „kamieni milowych"
  • Przydzielanie poszczególnych zadań członkom zespołu projektowego oraz ich monitorowanie
  • Przestrzeganie procedur QMS i EMS
  • Monitorowanie oraz nadzór nad produkcją B.O.M.
  • Zapewnienie odpowiedniego przeszkolenia pracownikom przydzielonym do nowych uruchomień
  • Przestrzeganie zasad BHP, ochrony zdrowia, środowiska oraz dbanie o stan powierzonego sprzętu, maszyn i urządzeń

Profil kandydata

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w zakresie inżynierii produkcji w branży automotive
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość procedur IATF 16949 oraz ISO 14001
  • Język angielski na poziomie umożliwiającą komunikację z klientami

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i przejrzysty system premiowy (w tym pensja roczna tzw. „13-stka", premie świąteczne)
  • Wsparcie techniczne w trakcie wdrożenia na stanowisko pracy
  • Rozbudowany pakiet medyczny
  • Nagrody za pomysły usprawniające pracę w organizacji (system sugestii pracowniczych - Kaizen)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i współtworzenia w prężnie rozwijającej się firmie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gliwice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page