Launch Engineer - Greenfield - Automotive TIER 1

Michael Page

Gliwice, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku Launch Engineer'a będzie odpowiedzialna m. in. za prowadzenie projektów nowych uruchomień, a także za dokładne przygotowywanie danych dla nowych ofert biznesowych.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma JAC Products - globalny producent z branży Automotive (TIER 1), obecnie finalizujący budowę pierwszego zakładu produkcyjnego w Polsce. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko Launch Engineer'a, która będzie raportowała bezpośrednio do Engineering Managera.

Opis stanowiska

  • Tworzenie planów celem zapewnienia terminowej realizacji JPDS (Plan Rozwoju Produktów JAC) dla wszystkich przypisanych projektów
  • Monitorowanie pracy podległego zespołu
  • Wsparcie w procesach APQP
  • Dbałość o terminowe i dokładne przygotowywanie danych dla nowych ofert biznesowych
  • Odpowiedzialność za poprawne działanie maszyn związanych z uruchomieniem produktu
  • Monitorowanie oraz nadzór nad wydawaniem B.O.M
  • Przestrzeganie procedur ISO / TS 16949 i ISO-14001 oraz instrukcji pracy związanych z opisem stanowiska

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w zakresie inżynierii produkcji (doświadczenie w pracy w branży motoryzacyjnej)
  • Umiejętność czytania i interpretowania dokumentów (takich jak zasady bezpieczeństwa, procedury oraz instrukcje obsługi)
  • Dobra znajomość obsługi wtryskarek, w tym wyposażenia dodatkowego
  • Znajomość procesów narzędziowych oraz wymagań jakościowych
  • Umiejętność zarządzania wieloma projektami i ustalania priorytetów personelu
  • Znajomość wymagań dotyczących nowych uruchomień oraz procedur PPAP
  • Znajomość założeń Lean Manufacturing

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w pracy na projekcie typu greenfield
  • Rzeczywisty wpływ na działalność firmy
  • Międzynarodowe szkolenia doskonalące
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się środowisku
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gliwice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page