Land Acquisition Manager - Residential Developer

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Land Acquistion Manager.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy deweloperskiej, realizującej projekty mieszkaniowe na sprzedaż oraz wynajem - w związku z dalszym rozwojem struktur organizacji, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Land Acquistion Managera. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za zakupy gruntów inwestycyjnych na terenie Warszawy.

Opis stanowiska

  • Udział w przygotowaniu strategii akwizycji gruntów na rynku Warszawskim
  • Odpowiedzialność za akwizycję gruntów inwestycyjnych pod projekty mieszkaniowe na sprzedaż oraz wynajem
  • Analiza rynku oraz utrzymywanie relacji z agencjami oraz pośrednikami
  • Analiza gruntów inwestycyjnych (prawna, techniczna oraz finansowa)
  • Negocjacje warunków transakcji w właścicielami gruntów
  • Przygotowanie umowy oraz dokumentacji transakcyjnej
  • Udział w przygotowaniu inwestycji przy współpracy z kierownikiem projektu

Profil kandydata

  • Minimum 5 lat doświadczenie w obszarze akwizycji gruntów inwestycyjnych (preferowane doświadczenie w segmencie mieszkaniowym)
  • Udokumentowane sukcesy na polu akwizycji gruntów inwestycyjnych w segmencie mieszkaniowym
  • Bardzo dobra znajomość rynku nieruchomości mieszkaniowych w Warszawie
  • Umiejętność analizy gruntów inwestycyjnych
  • Silne umiejętności negocjacyjne oraz nastawienie na cel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywny
  • Silne umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub umowę b2b
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie z kapitałem zagranicznym
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page