Land Acquisition Manager (Renewables energy)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy Land Acquisition Managera dla Międzynarodowego Inwestora branży OZE.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest Międzynarodowy Inwestor branży energetycznej, obecny na polskim rynku od kilku lat. Wieloletnia międzynarodowa działalność i rozwój pozwoliły naszemu klientowi odegrać kluczową rolę w czołówce firm z tego sektora. Wspierając dalszy rozwój firmy poszukujemy kandydata, który byłby zainteresowany podjęciem długoterminowej współpracy na stanowisku Land Managera.

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie gruntów pod budowę farm fotowoltaicznych i wiatrowych na lądzie
  • Nawiązywanie relacji z właścicielami gruntów
  • Negocjacje handlowe i praca w terenie
  • Analiza lokalizacji (prawna, techniczna oraz finansowa)
  • Kompletowanie dokumentacji projektowo-planistycznej
  • Opiniowanie i zawieranie umów dzierżawy, umów służebności
  • Współpraca z organami administracji publicznej

Profil kandydata

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży fotowoltaicznej ze wskazaniem na land acquisition (pozyskiwanie terenów, kierowanie zespołem/działem land scautów, znajomość obszaru, uwarunkowań prawnych, pozyskiwanie gotowych projektów)
  • Wysoko rozwinięte kompetencje negocjacyjne
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: odnawialne źródła energii, elektroenergetyka, prawo)
  • Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych oraz silna motywacja do samodzielnej pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność zarządzania czasem pracy nad kilkoma projektami jednocześnie
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne poparte sukcesami

Oferujemy

  • Możliwość pracy przy wielkoskalowych projektach w organizacji z kapitałem zagranicznym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub b2b
  • Samochód służbowy/car allowance
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page