Land Acquisition Manager (Deweloper Mieszkaniowy)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, w związku z dalszym rozwojem struktur, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Land Acquistion Managera. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za rozwój portfela projektów w segmencie mieszkaniowym.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest deweloper mieszkaniowy działający na rynku kilkadziesiąt lat, realizujący swoje projekty w stolicy oraz miastach regionalnych.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za pozyskiwanie gruntów inwestycyjnych w segmencie mieszkaniowym, głównie na terenie Warszawy z perspektywą kolejnych projektów również w miastach regionalnych;
  • Współpraca pośrednikami oraz właścicielami gruntów;
  • Kompleksowa analiza potencjalnych gruntów inwestycyjnych;
  • Tworzenie biznesplanów oraz modeli inwestycyjnych;
  • Odpowiedzialność za negocjacje z właścicielami gruntów;
  • Przygotowanie umów oraz dokumentów transakcyjnych;
  • Udział w przygotowaniu inwestycji.

Profil kandydata

  • Minimum 2-3 lat doświadczenia w obszarze zakupu gruntów inwestycyjnych;
  • Bardzo dobra znajomość rynku nieruchomości (preferowane doświadczenie w segmencie mieszkaniowym);
  • Umiejętność przeprowadzenie skutecznej analizy gruntów inwestycyjnych;
  • Silnie rozwinięte umiejętności negocjacyjne;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz nastawienie na realizację celów;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Oferujemy

  • Możliwość pracy w stabilnej oraz rozwijającej się firmie deweloperskiej;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Umowa o pracę lub B2B;
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy;
  • Samodzielne stanowisko, szybka decyzyjność oraz wypływ na rozwój firmy.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page