Land Acquisition Director (Real Estate Fund)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Land Acquisiton Director.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - dynamicznie rozwijającego się funduszu inwestycyjnego - w związku z wejściem w nowy segment rynku, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Land Acquistion Director. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za zbudowanie funkcji zakupowej oraz rozwinięcie portfela projektów mieszkaniowych oraz handlowych.

Opis stanowiska

  • Opracowanie strategii pozyskiwania gruntów inwestycyjnych pod budownictwo mieszkaniowe oraz handlowe
  • Stworzenie procesu oraz procedur niezbędnych w procesie zakupy gruntów inwestycyjnych
  • Odpowiedzialność za pozyskiwanie gruntów inwestycyjnych
  • Odpowiedzialność za przygotowanie niezbędnych analiz oraz raportów inwestycyjnych
  • Nadzór nad procesem due dilligence
  • Negocjacje warunków handlowych oraz przygotowanie niezbędnych umów oraz dokumentacji
  • Wsparcie zespołu technicznego w zakresie przygotowanie inwestycji
  • Rozwijanie współpracy z pośrednikami, właścicielami oraz doradcami
  • Zarządzanie pracą zespołów projektowych

Profil kandydata

  • Minimum 10-15 lat doświadczenia w obszarze akwizycji gruntów inwestycyjnych
  • Skuteczność oraz udokumentowane sukcesu w zakresie pozyskiwania gruntów inwestycyjnych
  • Bardzo dobra znajomość rynku nieruchomości mieszkaniowych lub komercyjnych
  • Rozwinięta siatka kontaktów na rynku nieruchomości
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność w działaniu oraz nastawienie na cal
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz komunikacyjne

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy, zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • Możliwość pracy po stronie dobrze zorganizowanego fundusz inwestycyjnego
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page