Opis stanowiska pracy

IPF poszukuje pojedynczych osób jak i brygad (w tym osoby z niewielkim doświadczeniem do przyuczenia) - do pracy na hali przy laminatach - jachty, łopaty wiatraków i inne duże komponenty dla przemysłu.

Długoterminowe, stałe zatrudnienie, z rotacją - co gwarantuje brak sezonowości.

Kontrakty Francuskie z bardzo dobrymi warunkami socjalnymi, ponadrynkowe wynagrodzenia !

Zapraszamy do aplikowania i polecania znajomych (firma wypłaca wynagrodzenie z tego tytułu).

Wymagania

IPF Group SA, firma specjalizująca się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych poszukuje do pracy we Francji.

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji