Opis stanowiska pracy

Proponujemy Pracę na produkcji i na montażach.

Praca na produkcji polega na wytwarzaniu manualnie lub maszynowo elementów rurociągów - rur, kolan, krócców, trójników wykonanych z laminatu (żywica wzmacniana włóknem szklanym). Praca na zagranicznych lub krajowych delegacjach polega na kompleksowym montażu rurociągów na danym obiekcie przemysłowym.

Proponujemy:

1. Pracę w dobrze rozwijającej się firmie i miłej atmosferze.

2. Zarobki odpowiednie do umiejętności z gwarantowaną podwyżką po okresie próbnym.

3. Możliwość zarobienia dodatkowych środków finansowych dzięki zagranicznym delegacjom.

4. Rozwój zawodowy w branży

Wymagania

Wymagania

1. Znajomość obsługi podstawowych elektronarzędzi.

2. Dyspozycyjność i sumienność.

3. Znajomość podstaw rysunku technicznego będzie zaletą.

4. Gotowość do wyjazdów służbowych.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą produkcyjno-montażową.Zajmujemy się produkcją rur ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 300PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji