Laminator (2000 - 2200 EUR netto)

Agencja Zatrudnienia KS Service

Overpelt, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Overpelt, Belgia

OBOWIĄZKI:

Natryskowe i ręczne laminowanie elementów. Przygotowywanie form do laminowania, mieszanie i nakładanie żelkotu. Nakładanie oraz ręczne odpowietrzenie żywicy.

WYMAGANIA:

Wymagamy jedynie znajomości języka angielskiego oraz doświadczenia na stanowisku laminiarza. Mile widziana możliwość wyjazdu własnym samochodem.

OFERUJEMY:

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie w wysokości 14-15 EUR brutto/h, nadgodziny płatne 150% i 200% w niedziele i święta, pakiet prywatnej opieki medycznej, trzynastą pensję, opiekę polskojęzycznego koordynatora oraz kartę paliwową i dodatek za dojazdy na terenie Belgii. Ponadto gwarantujemy profesjonalne szkolenie stanowiskowe.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:

Angelika Selwuch
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji Zagranicznych
+48 506 561 723, +48 504 862 601

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy