LAKIERNIKA Z UMIEJĘTNOŚCIĄ PIASKOWANIA

AlphaConsult KG

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

FIRMA ALPHA CONSULT DLA FIRMY SIEMENS W MONACHIUM PILNIE POSZUKUJE

Praca przy malowaniu, lakierowaniu, gruntowaniu i szpachlowaniu lokomotyw / pojazdów szynowych

WYMAGAMY:

  • wykształcenia i min. 5- letniego doświadczenia w zawodzie lakiernika samochodowego lub przemysłowego
  • komunikatywnej znajomosc j. niemieckiego (warunek konieczny)
  • punktualności oraz zaangażowania w pracy
  • pozwolenie na wózek widłowy i suwnice będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • pomoc w znalezieniu mieszkania
  • stałą umowę z niemieckim pracodawcą, kontrakt min. 2 lata
  • pracę w miłej atmosferze w niemieckim koncernie
  • dietę, dodatki branżowe (gwarantowane podwyżki do stawki godzinowej co 2 miesiące), urlopowe i świateczne
  • możliwość zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu

Stawka godzinowa – 13€-16€

Zaineteresowanych proszę o przesłanie CV.

Prezentacja firmy

AlphaConsult KG zostala założona w roku 1982 jako nowoczesna biuro dorad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria