Klimat Solec Sp. z o.o.
KLIMAT SOLEC jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą kompleksowe wykonawstwo w zakresie instalacji sanitarnych (wentylacja, klimatyzacja, centralne ogrzewanie). KLIMAT SOLEC zajmuje się również produkcją pełnej gamy elementów wentylacyjnych i oddymiających, które sprzedawane są pod marką KLIMAT PRO. Firma działa na terenie całego kraju.

LAKIERNIK

Miejsce pracy: Solec Kujawski

Obowiązki:

  • lakierowanie na mokro (Airmix w osłonie powietrza, pistolet kubełkowy),
  • przygotowanie powierzchni pod lakierowanie,
  • przygotowanie lakierów, oraz ustalanie proporcji farb,
  • dokonywanie pomiarów oraz ocena grubości powłok lakierniczych,
  • ocena błędów oraz ustalanie sposobów ich korekty.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość procesów lakierniczych,
  • znajomość obsługi sprzętu malarskiego oraz elektronarzędzi,
  • umiejętność przygotowania farb i lakierów na podstawie danych technologicznych.

Oferujemy:

  • pełne zatrudnienie na umowę o prace,
  • wynagrodzenia wypłacane w terminie,
  • szkolenia, możliwość awansu,
  • profesjonalne narzędzia pracy.