Gi Group Sp. z o.o.

Lakiernik

Miejsce pracy: Płock

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie powierzchni do lakierowania.
  • Nakładanie powierzchni lakierniczej pistoletem natryskowym.
  • Suszenie i utwardzanie powłoki lakierniczej.
  • Bieżąca konserwacja i kontrola jakości powierzchni lakierowanej

Wymagania:

  • Umiejętność malowania pistoletem malarskim (warunek konieczny!)
  • Wykształcenie min. Zawodowe
  • Motywacja do pracy
  • Dyspozycyjność
  • Doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku lub pokrewne
  • Rzetelność
  • Umiejętność lakierowania pistoletami natryskowymi

Oferujemy:

  • Pracę w systemie trzyzmianowym
  • Stawka 17,20 brutto/h
  • Pracę w rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prace w oparciu o umowę o pracę tymczasową (Praca za pośrednictwem agencji pracy tymczasowej)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.