Lakiernik

Budel, Amsterdam, Oosterhout, zagranica

Metaal Flex Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla swojego klienta Metaal Flex Nederland B.V. w związku ze wzrostem zleceń produkcyjnych, dla wzmocnienia zespołu, poszukujemy osób na stanowisko Lakiernik.

Praca na samodzielnym stanowisku. Do obowiązków pracownika należy lakierowanie oraz przygotowywanie do lakierowania sprzętu budowlanego (koparki, spycharki), autobusów lub profili metalowych.

Wymagania

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki do pensji (płatne urlopowe oraz wakacyjne),
- umowę na 3 m-ce z możliwością przedłużenia- ty decydujesz ile pracujesz,
- gwarantujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonego i rzetelnego klienta,
- pracę w systemie zmianowym oraz w godzinach nadliczbowych,
- mieszkanie wyposażone w sprzęt AGD oraz sieć wi-fi,
- bezpłatne ubranie robocze i dojazd do pracy,
- opiekę polskojęzycznych koordynatorów z telefonem alarmowym 24h/dobę,

Wymagane:
- doświadczenie w pracy na w/w stanowisku,
- komunikatywna znajomość języka obcego (angielski, niemiecki lub niderlandzki),
- prawo jazdy kat. B oraz dyspozycyjność.

Firma Metaal Flex Poland Sp. z o.o. (nr certyfikatu 471) oferuje kompleksową obsługę w... zakresie doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, rekrutacji i selekcji opartą wieloletnim doświadczeniem.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy:
18 miesięcy
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Praca na produkcji , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inne