Allpersona GmbH
ALLPERSONA – PRACA W NIEMCZECH I AUSTRII
Allpersona GmbH Allpersona GmbH Allpersona GmbH
Allpersona
Agencja pośrednictwa pracy, która od 2002 roku prężnie działa na rynku niemieckim i austriackim. Zadowoleni i zmotywowani pracownicy są dla nas najważniejszym budulcem dla sprawiedliwej i partnerskiej współpracy. Oferujemy legalne oraz uczciwe zatrudnienie na niemieckich lub austriackich warunkach. Firma Allpersona w 2016 oraz 2019 roku znalazła się w gronie 50 najlepszych przedsiębiorstw w Bawarii, BAYERNS BEST 50 przyznawanej przez bawarskie Ministerstwo Gospodarki i Mediów.

Lakiernik

Miejsce pracy: Austria, Tirol

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie elementów do lakierowania,
  • Lakierowanie przy użyciu specjalistycznych podkładów, farb i lakierów,

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Kilkuletnie doświadczenie,
  • Znajomość języka niemieckiego,
  • Prawo jazdy kategorii B i własny samochód,

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od umiejętności i doświadczenia
  • od 2500€ netto przy 170 godz pracy miesięcznie i 23 dniach roboczych ( obejmuje stawkę godzinową 12,00€ do 14,00€ brutto oraz 41,40€ diety netto za przepracowany dzień)
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych ---- dodatek + 50% do stawki godzinowej = 18,35€ - 21,00€ brutto
  • 13 i 14 pensja: Urlaubs- und Weihnachtsgeld
  • 25 dni płatnego urlopu
  • Zwrot za 1 dojazd do pracy z polski - 0,11€ za km
  • Zagwarantowane zakwaterowanie - koszt 350-400€ w zależności od standardu pokoju jednoosobowego
  • Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem,
  • Długofalowe zatrudnienie,
  • Zatrudnienie na austriackich warunkach,
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności,
  • Pomoc polskojęzycznego opiekuna,
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich dokumentów w języku polskim lub niemieckim.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.