Lakiernik - zacznij pracę od zaraz

Gi Group Poland S.A.

Strumień, śląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Strumień
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zawieszanie elementów palet na linię do malowania za pomocą odpowiednich haków,
  • Malowanie palet w podkładzie,
  • Malowanie palet emalią,
  • Zrzucanie pomalowanych palet z linii,
  • Poprawa niedomalowanym miejsc na paletach,
  • Dbanie o urządzenia i wyposażenie lakierni oraz ich konserwacja.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Dokładności,
  • Chęci do pracy na III zmiany,
  • Zaangażowania,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Nie musisz posiadać doświadczenia na tym stanowisku pracy - wszystkiego Cię nauczymy.

CO OFERUJEMY?

  • Stabilne zatrudnienie w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie bezpośrednio w Firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - możliwość negocjowania stawki,
  • Pierwsza umowa na 3 miesiące,
  • Atrakcyjny pakiet premii m.in. premia jakościowa, absencyjna, wakacyjna, świąteczna,
  • Możliwość wykupienia pakietu MultiSport,
  • Możliwość skorzystania z pakietu zdrowotnego,
  • Możliwość pracy w nadgodzinach,
  • Posiłki pracownicze.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.