Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 26/09/2018.

Lakiernik Samodzielny

Niemcy, zagranica

Vimex sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Lakierowanie konstrukcji stalowych
Przygotowanie do malowania
Podkład
Malowanie

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość technik lakierniczych (przygotowanie + podkład +

            lakierowanie)

  • Znajomość obsługi półautomatów lakierniczych
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku

Vimex Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Toruńskiej 27, 44-122 Gliwice, Polska.

Vimex... Sp. z o.o. – to polska firma będąca producentem i dystrybutorem aparatury medycznej przeznaczonej do endoskopii oraz firma świadcząca usługi w działalności przemysłowej na zasadach oddelegowywania swoich pracowników do realizacji stałych zleceń od partnerów biznesowych z Niemiec.

Firma wykonuje dwie główne działalności :

Działalność w branży przemysłowej (od 2002 roku)
pod marką Vimex Industry

Działalność w branży medycznej (od 2006 roku)
pod marką Vimex Endoscopy

Obie działalności Spółki prowadzone są w ramach jednego podmiotu, przy czym działalność medyczna wykonywana jest w Polsce, natomiast działalność w branży przemysłowej wykonywana jest głównie na terenie Niemiec, poprzez Oddział Spółki w Niemczech.

Zapraszamy na nasze strony www.vimex.eu
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy:
3 m-ce okres próbny następnie na czas określony z możliwością przedłużenia
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis