Lakiernik samochodowy

CBA Recruitment

Oslo, Norwegia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszych norweskich klientow rekrutujemy pracownikow na stanowisko:

Miejsce pracy:

Norwegia – Oslo i okolice, Bergen, Trondheim oraz Stavanger

Wynagrodzenie:

Między 190 - 220 koron norweskich (NOK)/godz. brutto

Zatrudnienie w serwisach autoryzowanych marek: Volskwagen Audi & Skoda, Mercedes, BMW, Land Rover, Citroen & Peugeot, Ford, Honda, Tesla oraz w ogolnych warsztatach blacharsko-lakierniczych.

Opis obowiązków:

Naprawy blacharsko – lakiernicze samochodów osobowych w serwisach zajmujacych sie naprawa powypadkowa aut.

Mile widziani Panowie mający praktykę PDR ( Paintles dent repair). Naprawę wykonuje się bez demontażu elementów. Naprawa wykonywana jest miejscowo, w obrębie zarysowanego elementu auta (szlifowanie, dobór odpowiedniego odcienia lakierów oraz lakierowanie).

Mile widiani kandydaci z praktyka w naprawie metoda SPOT REPAIR

Warunki pracy:

Zakwaterowanie czekające na pracownika od pierwszego dnia pobytu w Norwegii;

Zatrudnienie na norweskich warunkach – praca od poniedziałku do piątku (37, 5 godziny tygodniowo – z nadgodzinami w wybranych warsztatach). Przez pierwsze 6 miesięcy zatrudnienie w norweskiej firmie Fagformidling, następnie kontrakt długoterminowy bezpośrednio w warsztatem samochodowym;

Każdy blacharz otrzymuje niezbędny do pracy sprzęt (strój roboczy, buty) oraz samodzielne stanowisko pracy;

Wypłata przelewana jest na norweskie konta raz w tygodniu (pomagamy zakładać norweskie konta w Norwegii);

Za wszystkich pracowników składamy podania na pozwolenie o prace (oppholdstillatelse) oraz skattekort ważny na dany rok;

Wymagania

Wymagania:

Wykształcenie kierunkowe jako blacharz samochodowy lub lakiernik, prawo jazdy kat. B, kilkuletnie oraz aktualne doświadczenie w zawodzie (najlepiej w autoryzowanych serwisach). Znajomość języka norweskiego i/lub angielskiego.

Mile widziene zgłoszenia pracownikow znajdujących się na terenie Norwegii.

Prezentacja firmy

CBR jest częścią międzynarodowej grupy CBA Fagformidling z główną siedzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
6 miesiecy, nastepnie umowa na czas nieokreslony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
100PLN - 120PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Dostepne
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy