Lakiernik samochodowy

LSJ HR Group

Norwegia, zagranica

Miejsce pracy: Norwegia

Praca dla lakierników samochodowych. Praca w serwisach autoryzowanych na terenie Norwegii. Posiadamy również ofert pracy dla mechaników samochodów ogólnych marek.

PRZYŚLIJ CV DO NAS – REKRUTACJA TRWA

NAJBLIŻSZE SPOTKANIE

10 MAJA 2017 W POZNANIU, 11 MAJA 2017 W WARSZAWIE

POZNAJ PRACODAWCĘ OSOBIŚCIE!!!

Norwegia

Wynagrodzenie: powyżej 15 tys. zł

OBOWIĄZKI:

  • dokonywanie napraw lakierniczych
  • kompleksowy dobór koloru, mieszanie farb
  • wykonywanie pracy zgodnie z zamówieniem
  • szybki serwis

WYMAGANIA:

  • 3 lata aktualnego doświadczenia na stanowisku blacharza samochodowego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • wykształcenie kierunkowe udokumentowane-
  • 2 referencje (wymagane przed rekrutacją)
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność szpachlowania (warunek konieczny)

OFERUJEMY:

  • legalne zatrudnienie na warunkach norweskich, pomoc w załatwieniu formalności
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zdobytych szkoleń
  • długoterminowe kontrakty z możliwością otrzymania umowy na stałe
  • płatne nadgodziny
  • dodatek urlopowy (”feriepenger”)
  • kompletne ubranie robocze i niezbędne narzędzia- zapewnione przez pracodawcę
  • ubezpieczenie- gratis
  • wsparcie polskojęzycznego konsultanta- bezpłatnie
  • bezpłatne kursy nauki języka norweskiego
  • zakwaterowanie – zapewnione, przygotowane oraz wyposażone przed przyjazdem

Zapraszam do kontaktu nawet jeżeli nie spełniasz któregoś z wymagań.