Lakiernik samochodowy

Allpersona GmbH

Austria, zagranica

ALLPERSONA – PRACA W NIEMCZECH I AUSTRII
Allpersona GmbH Allpersona GmbH Allpersona GmbH
Allpersona
Agencja pośrednictwa pracy, która od 2002 roku prężnie działa na rynku niemieckim i austriackim. Zadowoleni i zmotywowani pracownicy są dla nas najważniejszym budulcem dla sprawiedliwej i partnerskiej współpracy. Oferujemy legalne oraz uczciwe zatrudnienie na niemieckich lub austriackich warunkach. Firma Allpersona w 2016 oraz 2019 roku znalazła się w gronie 50 najlepszych przedsiębiorstw w Bawarii, BAYERNS BEST 50 przyznawanej przez bawarskie Ministerstwo Gospodarki i Mediów.

Miejsce pracy: Austria

Opis stanowiska:
• Przygotowywanie pojazdów do lakierowania,
• Demontaż elementów,
• Malowanie przy użyciu specjalistycznych podkładów, farb i lakierów,
• Montaż pomalowanych elementów,

Wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe,
• Kilkuletnie doświadczenie,
• Znajomość języka niemieckiego,
• Prawo jazdy kategorii B i własny samochód,
• Zdolności manualne,

Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
• Urlaubs und Weihnachtsgeld
• Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
• Darmowe zakwaterowanie opłacone przez Allpersone
• 24 dni płatnego urlopu
• Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem
• Zatrudnienie na niemieckich warunkach
• Dobre warunki mieszkaniowe
• Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
• Pomoc w załatwieniu formalności

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich dokumentów w języku polskim lub niemieckim.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.