Lakiernik samochodowy/ przemysłowy

Niemcy, Monachium, Bayreuth, zagranica

Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszych klientów w Niemczech w okolicach Bayreuth i Monachium (Bawaria) poszukujemy lakierników samochodowych i przemysłowych (K/M).

Opis stanowiska pracy:

  • badanie, ocena i przygotowanie podłoża do lakierowania,
  • mieszanie barw i odcieni farb i lakierów,
  • polerowanie, szlifowanie,
  • lakierowanie pojazdów i urządzeń

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,
  • zapewniamy zakwaterowanie
  • oferta długoterminowa z możliwością przejęcia bezpośrednio przez pracodawcę

Wymagamy:

  • doświadczenia/ wykształcenia jako lakiernik samochodowy/ przemysłowy lub pokrewne,
  • mile widziane p. jazdy kat. B i własny środek transportu,
  • gotowości do pracy zmianowej,
  • znajomości języka niemieckiego

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Diwa Personalservice jest nowoczesną firmą w dziedzinie świadczenia usług personalnych,... która dysponuje zwartą siecią oddziałów na terenie Niemiec, Austrii i Polski. Naszą mocną stroną jest bliskość oraz dostępność dla ludzi. Z naszym ponad 35-letnim doświadczeniem i stabilną pozycją proponujemy rozwiązania "szyte na miarę", na potrzeby dynamicznego rynku pracy.
Numer certyfikatu: KRAZ6760.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Praca fizyczna , Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców