LAKIERNIK SAMOCHODOWY, NORWEGIA

Europex

Oslo, zagranica

Opis stanowiska pracy

Nasz klient poszukuje doświadczonego lakiernika samochodowego do swego zespołu.

OPIS STANOWISKA PRACY

Do obowiązków kandydata należeć będzie demontaż podzespołów samochodowych, prostowanie, przygotowanie do lakierowania i lakierowanie lakierami wodnymi.

Wymagania

WYMAGANIA

• Minimum 3 lata doświadczenia w lakiernictwie samochodowym z wykorzystaniem lakierów wodnych
• Umiejętności dotyczące przygotowania przed lakierowaniem
• Szybkość, dokładność i pozytywne nastawienie
• Podstawowa znajomość języka angielskiego
• Referencje mile widziane

OFERUJEMY:

• Długoterminową umowę
• Wynagrodzenie w wysokości 2000 EUR miesięcznie netto
• Gwarantujemy terminową wypłatę wynagrodzenia
• Pokrywamy wszelkie koszty podróży do Norwegii i z powrotem, jak również z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy
• Pokrywamy koszty zakwaterowania, w tym Internetu i pozostałych mediów
• Wszystkie podatki regulowane w Norwegii
• Pomagamy z rozliczeniami podatkowymi, świadczeniami rodzinnymi oraz pozostałymi zagadnieniami prawnymi
• Nie pobieramy opłat z tytułu zatrudnienia

Prezentacja firmy

Europex is an international recruitment company hiring profession... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive