Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, znanej belgijskiej firmy posiadającej profesjonalny salon samochodowy, poszukujemy pracowników do pracy na stanowisku:

Lakiernik samochodowy (Belgia)

Obowiązki:

• przygotowywanie aut do malowani: szpachlowanie, szlifowanie, polerowanie etc. mieszanie farb, wybieranie odpowiednich kolorów i odcieni

• malowanie farbami wodnymi

• nakładanie pierwszej i głównej warstwy lakieru

Wymagania

Wymagania:

• min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

• komunikatywna znajomość j. angielskiego – WARUNEK KONIECZNY

• umiejętność dobierania odpowiednich kolorów farb

• doświadczenie w pracy z farbami wodnymi

Oferujemy:

• w pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej

• w pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, Internet, woda, gaz i prąd w cenie 72 € / tydzień

• zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach

• premia na zakończenie roku - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto

• dodatek wakacyjny w wysokości – 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto

• zasiłek rodzinny na każde dziecko

• zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)

• opieka naszych wielojęzycznych koordynatorów

Certyfikat KRAZ nr 275

Firma IMPACT specjalizuje się w zatrudnianiu i delegowaniu personelu technicznego o... najwyższych kwalifikacjach. Dzięki naszej znajomości branż technicznych oraz doświadczeniu w sektorach, w których działamy oferujemy usługi i pomoc wysokiej jakości, zarówno zleceniodawcom, jak i pracownikom. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 2001 roku.

Certyfikat KRAZ 275
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Inne , Praca Praca fizyczna