Lakiernik Samochodowy - Atrakcyjne Wynagrodzenie!!

Süß GmbH

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Warsztat blacharsko-lakierniczy Süß GmbH zatrudni lakiernika samochodowego z doświadczeniem.
Firma Süß GmbH jest rodzinna firma założona z początkiem lat 90-tych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie przekraczające średnie zarobki dla lakiernika w okręgu berlińskim.
  • Pomoc w znalezieniu mieszkania.
  • W przedsiębiorstwie zatrudnieni są polscy pracownicy, którzy pomagają w bliższym zapoznaniu się z zadaniami firmy.
  • Oprócz podstawowych świadczeń socjalnych, firma opłaca dodatkowo bonus w wysokości około 150€ miesięcznie.
  • 40 godzinny tydzień pracy w godzinach od 8-17 (w tym godzinna przerwa).
  • pomoc polskich pracowników w odnalezieniu się w strukturze firmy

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie pojazdów do lakierowania (tj. oklejanie,  szpachlowanie), lakierowanie.
  • Umowa 6 miesięcy okres próbny, następnie umowa na czas nieokreślony.
  • Zarobek brutto zależny jest od klasy podatkowej oraz umiejętności pracownika.

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie,
  • sumienność,
  • pilność, dokładność,
  • podstawy języka niemieckiego"

Prezentacja firmy

Jesteśmy rodzinną firmą Süß GmbH, zatrudniającą około 30 pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/12/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
6 miesiecy probna / czas nieokreslony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji