Lakiernik przemysłowy

WSM Personal GmbH.

ULM, zagranica

Miejsce pracy: ULM
Oferujemy:

Zakres obowiązków:

  • kontrola i ocena powierzchni przed lakierowaniem
  • przygotowywanie powierzchni do lakierowania
  • obsługa specjalistycznych urządzeń: maszyny do obróbki wstępnej i wykończającej oraz pistoletów.

Nasze oczekiwania wobec Kandydatow:

  • doświadczenie na w/w stanowisku
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • dokładność w działaniu
  • zdyscyplinowanie , poczucie odpowiedzialności i motywacja do pracy
  • niekaralność
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • opiekę polskiego koordynatora
  • wysokie zarobki, wypłacane w €
  • zakwaterowanie
  • transport z miejsca zakwaterowania do pracy
  • niemieckie świadczenia socjalne
  • dodatkowe premie, znacząco zwiększające dochody
  • pokrycie częściowego kosztu przejazdu.