Lakiernik przemysłowy

Antek GmbH

Monachium, Karlsruhe, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca dla lakiernika przemysłowego w Monachium lub Karlsruhe.

Zarobki od 15,56 do 22,32 € brutto/h (regularne podwyżki).

Praca na dwie zmiany.

Do zadań będzie należeć lakierowanie wywrotek metodą natryskową oraz przygotowanie powierzchni pod lakierowanie.

Wymagania

- doświadczenie jako lakiernik (mile widziane również wykształcenie kierunkowe)
- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Prezentacja firmy

Firma Antek GmbH to agencja pracy działająca wyłącznie na rynku niemieck... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna