Opis stanowiska pracy

- przygotowania do malowania : odtłuszczanie, szlifowanie
- przygotowanie farby
- lakierowanie technikami natryskiwania farb ciekłych (wysokie ciśnienie elektrostatyczne)

Używane narzędzia :

- sprzęt do nakładania farby
- szlifierki, przenośne wiertarki elektryczne lub pneumatyczne
- młotek, dłuto, skrobaki
- myjka wysokociśnieniowa

Praca w godzinach: 5.00 -13.00 / 13.00 -21.00 / piątki 5.00 -11:50 / 11:50-18:40 *możliwość pracy w soboty rano i zmiany nocne

Wymagania

• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Mile widziana podstawowa znajomość j. francuskiego / angielskiego
• Gotowość do wyjazdu

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie
pełne ubezpieczenie zdrowotne (Carte Vital)
składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne)
po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €)
okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce
prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.
zorganizowany transport i zakwaterowanie
pracę w polskim zespole
bezpłatny i zorganizowany transport z kwatery na miejsce pracy
zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
wsparcie polskiego koordynatora
100 € premii za polecenie pracownika

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji