ManpowerGroup Sp. z o.o.

Lakiernik Proszkowy

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:
•    Przygotowanie wyrobu do lakierowania
•    Nakładanie powłok lakierniczych
•    Realizacja procesów lakierniczych zgodnie z wytyczonymi założeniami technicznymi i jakościowymi
•    Malowanie detali o zmiennej geometrii
•    Malowanie metodą elektrostatyczną lub tribo
•    Transport detali
•    Kontrola procesu lakierowania
•    Prowadzenie ewidencji ilościowej wykonania produkcji
•    Utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:
•    Doświadczenie w lakierowaniu proszkowym
•    Wykształcenie minimum zawodowe
•    Znajomość rysunku technicznego
•    Dobra organizacja pracy
•    Zaangażowanie w pracę

Oferujemy:
•    Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
•    Pracę w systemie jednozmianowym (6:30-14:30)
•    Premie kwartalne
•    Pakiet benefitów pozapłacowych: opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie do OK System, świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
•    Miejsce pracy: Łódź

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy