Axell Employment
Axell Holandia Sp z o.o. to jedna ze spólek działająca w ramach marki Axell Employment.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi w agencjach pośrednictwa pracy w Polsce, Holandii i na Węgrzech. Jesteśmy zarejestrowani w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 4106.

Lakiernik proszkowy

Od: Axell Employment
Miejsce pracy: Holandia, Veldhoven

Masz doświadczenie w lakierowaniu elementów metalowych? Lubisz pracę na lakierni?

W takim układzie czekamy właśnie na Ciebie!

POSZUKUJEMY:

  • Doświadczonych lakierników proszkowych (zarówno pracujących w kabinach jak i w terenie)
  • Mówiących po angielsku w stopniu co najmniej średnio-komunikatywnym (poziom B1)
  • Z aktywnym prawem jazdy kategorii B
  • Gotowych na podjęcie długiej współpracy w rozwojowych firmach

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowanie elementów i ich wstępne przygotowanie przed malowaniem
  • Praca na lakierni
  • Malowanie metoda proszkową elementów konstrukcji stalowych

OFERUJEMY:

  • Stawka: minimum 12,5 € brutto/h
  • Praca na 2 zmiany
  • Możliwe nadgodziny
  • Dodatki zmianowe
  • Możliwość skorzystania z dodatków eksterytorialnych
  • Dodatek wakacyjny
  • Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
  • Możliwość długotrwałej współpracy
  • Darmowy transport do pracy
  • Stała opiekę polskich koordynatorów
  • Tygodniowy system wynagrodzeń
  • Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
  • Pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii
  • Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie