Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą o globalnym zasięgu, światowym liderem w produkcji urządzeń przeznaczonych do zabawy i wypoczynku oraz sprzętu rekreacyjnego i sportowego. Oferujemy szeroki asortyment produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb dla osób w każdym wieku.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lakiernik proszkowy

Zadania:

◾Praca w dziale automatycznej lakierni proszkowej, przygotowanie elementów do lakierowania

◾Zawieszanie i odbieranie detali

◾Pakowanie, kontrola procesu lakierowania

Wymagania

◾preferowane doświadczenie na w/w stanowisku, wiedza na temat lakierni proszkowej

◾umiejętność czytania rysunków technicznych;

◾dokładność, precyzja, elastyczność, zmysł techniczny;

◾samodzielność, dobra organizacja pracy;

Oferujemy:

◾Umowę o pracę;

◾Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w systemie dwuzmianowym;

◾Pracę w międzynarodowej rozwijającej się firmie produkcyjnej.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą o globalnym zasięgu, światowym liderem w produkcji urządz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji